• Türkçe
  • English

Elektronik Ticaret ve Yönetimi Bölümü

Yeditepe Üniversitesi Online Tanıtım Günleri (21 Temmuz – 14 Ağustos 2020)

► Elektronik Ticaret ve Yönetimi Bölümü (Online Tanıtım)

Bölüm Hakkında

Doç. Dr. Altan Kar
Bölüm Başkanı

altankar@yeditepe.edu.tr 

Elektronik Ticaret ve Yönetimi Bölümü, öğrencilerin web tabanlı platformlarda gelişen yeni iş modellerini keşfetmelerine ve uygulamalara ait yeni trendleri anlamalarına olanak sağlamaktadır. Girişimcilik fırsatı vermektedir. Bölüm yönetim, işletme, finans, ekonomi, ticaret, strateji , proje yönetimi ve girişimcilik ile E-İş, E-Pazarlama, Dijital Pazarlama, elektronik müşteri ilişkileri yönetimi (E-CRM), Yazılım, programlama, veri tabanı yönetimi, web programlama, web tasarımı gibi bilişim teknolojileri konularını harmanlayan geniş tabanlı bir programa sahiptir. Bunun yanında öğrencileri gerçek zamanlı projeler ve sektörel uygulamalar ile elektronik ticaret alanındaki yeni kariyer fırsatlarına hazırlamaktadır.

Bölüm bünyesinde Tezli ve Tezsiz olmak üzere E-Ticaret Yüksek Lisans Programı da vardır. Gerekli bilgilere Sosyal Bilimler Enstitüsü sitesindeki Bölüm sayfasından erişebilirsiniz.

► Akademik Programı görmek için tıklayınız

Elektronik Ticaret ve Yönetimi Bölümü Başkanı Doç. Dr. Altan Kar'ın Bölüm Tanıtım Videosunu, CNN Türk'te yayınlanan Başarıya Doğru programında E-Ticaret Bölümü (Elektronik Ticaret) Hakkında Merak Edilen Soruları cevapladığı videosunu ve Bloomberg HT'de yayınlanan Eğitim Merkezi programına konuk olduğu videosunu izleyebilirsiniz. Bu üç sunumda bölüm hakkında bilgiler verilmektedir. Diğer sorularınız için iletişim sayfasından telefon ya da elektronik posta bilgilerine erişip iletişime geçebilirsiniz.