• Türkçe
  • English

Bölümümüzün dış paydaşları ile yürütülen işbirliklerine ve aktivitelerimize ait bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Daha kapsamlı bilgi için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. TwitterFacebookInstagramYoutube

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi Bölümü olarak Alibaba, Trendyol, Zubizu, SEM, Google, Sales Force, Inspark, Mobitek, Hepsiburada, PayU, Webrazzi, Iprospect, Galata Business Angels, Migros, Onedio, E-Glober, Silikonvadisi.co, Brightwell Holdings, Lorem Ipsuma, Hackquarters, Kollektif House gibi  lider firmalar ile dış paydaş bağlamında kurduğumuz işbirlikler ile Staj, seminer ve eğitim şeklinde öğrencilerimize destek almaktayız.

İşbirliklerimiz Kapsamında - Anlaşmalı Olduğumuz Kurumlar Desteğiyle,

Sektörde Çalışan Öğretim Üyelerinin Verdiği Dersler:

  • İhsan Solak – SEM Türkiye Genel Müdürü - E-Sales, Digital Advertising and Performance Managment
  • Mutlu Erturan – HepsiBurada,Ticari Grup Başkanı - E-Sales 
  • Özge Öztanrıseven – SEM Türkiye -  Web Content Management & Social Media Marketing
  • Özgü Çepeloglu - Üst Düzey IT Danışmanı - E-SCM 
  • Barış YalçınkayaÜst Düzey IT Danışmanı - SEO (Türkiye'de ilk defa Lisans Seviyesinde Verilmektedir)
  • Serdar Susuz - Inspark CEO - E-CRM
  • Burcu Derya Korkmaz - Inspark Çözüm Mühendisi - E-CRM

Bölümümüzde E-Satış ve Dijital Reklam ve Performans Yönetimi derslerini veren SEM Türkiye Genel Müdürü İhsan Solak ve yine bölümümüzde Web İçerik Yönetimi ve Sosyal Medya Pazarlaması dersini veren SEM Türkiye Medya Direkterö Özge Öztanrıseven'i Think Talks'da ağırladık.

E-Ticaret Bölümünde Tedarik Zinciri Yönetimi dersini veren hocamız Özgü Çepeloğlu ve dünyanın önde gelen yazılım firmalarından olan Mantis Informatics S.A yöneticisiyle gerçekleştirilen keyifli sohbeti izleyebilirsiniz.

E-Ticaret Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Altan Kar'ın siber güvenlik uzmanı Osman Demircan ile gerçekleştirmiş olduğu röportajı izleyebilirsiniz. 

Yeditepe Üniversitesi ile E-Ticaret alanında dünya devleri arasında yer alan Alibaba.com arasında gerçekleştirilen işbirliği hakkında E-Ticaret Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Altan Kar'ın Alibaba.com'un Türkiye'de ki tek yetkili iş ortağı olan Trade Five Servisler Direktörü Levent Sevsay ile gerçekleştirmiş olduğu ropörtajı izleyebilirsiniz.