TANITIM GÜNLERİ: TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ

Sayın Aileler ve Sevgili Aday Öğrenciler, Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'ne Hoş Geldiniz!

Yeditepe Üniversitesi, aday öğrencilerin üniversite tercihlerini ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, meslek alanlarını tanıyarak yapabilmelerine olanak sağlamak amacıyla Tanıtım Günleri düzenlemektedir.

Yeditepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 10 Temmuz – 28 Temmuz 2017 tarihlerinde hafta sonu dahil 09:00 – 17:30 saatleri arasında Üniversitemiz 26 Ağustos Yerleşimi Sosyal Tesisler Binası -1. katta gerçekleştirilecektir.

Tanıtım Günleri süresince kampüsümüzü ziyaret edecek adaylar, Yeditepe Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencileri ile tanışarak, akademik eğitim, burslar, kampüs olanakları, laboratuvar altyapısı, Erasmus – Exchange anlaşmaları, öğrenci kulüpleri gibi pek çok önemli konuyu yerinde inceleme şansına sahip olacak.

Üniversite Adayları, Yeditepe Üniversitesi tarafından geliştirilen Geleceği Planla tercih platformunu kullanarak Vakıf ve Devlet Üniversitelerinin son 3 yılı kapsayan Kontenjan, Başarı Sırası, Puan, Akademisyen Sayısı ve Ders Programlarını inceleyerek, kendi tercih listelerini oluşturabilecekler.

Adres: Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi, Kayışdağı Caddesi, 34755 Ataşehir / İstanbul.

 

 

ÖĞRENCİ HİKAYELERİ  TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ:

 

Lisans programları hakkında
bilgi almak için formu doldurun!